BAMADID
BAMADID

چرا تبلیغ در سایت بامادید

در دنیای تکنولوژی امروزه ضرورت وجود محلی برای تبادل آسان و سریع کالا ، خدمات و یا محصولات مورد نیاز جامعه امری ضروریست . از این رو وب سایت بامادید در جهت ایجاد ارتباطی امن و آسان و سریع بین عرضه کننده و متقاضی راه اندازی گردید به گونه ای که هر دو طیف عرضه کننده و متقاضی به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به خواسته های خود از طریق بامادید می رسند . با وجود سایت های بیشمار دایرکتوری سعی ما بر سه اصل امنیت ، راحتی و سریع بودن می باشد و تمامی دست اندرکاران وب سایت بامادید سعی و تلاش خود را به کار گرفته تا رضایت مخاطبین را به دست آوریم و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود .

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در بامادید

حتما می بایست با شماره همراه خود ثبت نام و سپس یک ایمیل در پروفایل کاربری خود ثبت نموده و سپس  ثبت آگهی رایگان را انتخاب و تمامی قسمت های مورد نیاز را تکمیل نمایید . سعی ما بر این است که با پیش بینی تقریبی فیلد های آگهی فرایند ثبت آگهی را کوتاه تر نمائیم .شما می توانید عکسهای مربوط به آگهی خود را بارگذاری کرده و بدین ترتیب هزاران بازدید کننده بامادید از آگهی شما بازدید خواهند نمود . پس از ثبت آگهی از 2 تا 48 ساعت کارشناسان ما با بررسی آگهی شما در صورت عدم مغایرت با قوانین ثبت آگهی در بامادید آنرا تائید و شما را از آن آگاه خواهند نمود .

حذف واسطه

به دلیل حذف واسطه فروشنده و خریدار مستقیما و به آسانی با یکدیگر در ارتباط می باشند . پس این نکته را در نظر داشته باشید که سایت بامادید هیچ گونه دخالتی در خصوص معامله طرفین نداشته و می بایست تمامی نکات امنیتی از هر دو طرف معامله در نظر گرفته شود .